AHM İnşaat firması ortaklarından Ali Tekten’in oğlu Şahin Tektyen, görkemli bir sünnet merasimi ile erkekliğe ilk adımını attı. Çocuk konuklar içinde tüm ayrıntıların düşünüldüğü sünnet merasimi tüm çocuklar içinde görsel bir şölene dönüştü, çocuklar adeta kendilerini Harikalar Dünyası’nda sandı.
Şahin Tekten’in kirveliğini Kron Filtre ortaklarından Orhan Gülsever yaptı. Seval –Ali Tekten ve Ceylan- Orhan Gülsever çifti, misafirlerle bire bir ilgilenmeye yoğun çaba gösterip, iyi bir misafirperverlik örneği gösterdiler. Sünnet merasimine İskenderun Kaymakam vekili, Belen Kaymakamı Mehmet Öz, MHP Hatay Milletvekili Adnan Şefik Çirkin, CHP Hatay eski Milletvekili Aziz Yazar, İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, İSSİAD Başkanı Recep Atakaş, MÜSİAD Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun İlçe Emniyet eski Müdürü Salih Gökalp, siyasi partilerin temsilcileri, belediye meclis üyeleri, iş adamları ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.
AHM inşaat şirketinin bölgemiz için büyük önem arz eden “PORT CİTY” yatırımının yapılacağı alanda gerçekleştirilen sünnet düğünü merasiminde, kusursuz sayılabilecek bir organizasyona imza atıldı. Çocuklar için oluşturulan eğlence parkı, palyaçolar ve oyun alanları, minik misafirler için adeta karne hediyesi oldu. Yörük çadırı ve köfteci Ramiz’in stantlarında hazırlanan yemekler, davetlilerden geçer not aldı.
Şahin Tekten ve kirvesi Orhan Gülsever’in düğün başlarken oynadıkları zeybek oyunu ile misafirlerden bol bol alkış aldılar. AHM inşaat ortaklarından Mahir Taner ve Hasan Yıldırım da, bu mutlu gününde Ali Tekten’i yalnız bırakmadılar.Seval ve Ali tekten çiftinin yüzlerinden gece boyunca mutluluk okundu. Gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan Urfa sıra gecesi grubu, muhteşem bir performans sergiledi. Muhteşem merasim sonrası konuklar Tekten ve Gülsever çiftine teşekkür ederek sünnet merasiminden oldukça memnun ayrıldılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.